Öğretmen Haber Sitesi

Ülkemizde memur ve öğretmen sayısı gün geçtikçe artıyor. Hal böyleyken memurların ve öğretmenlerin özlük haklarını dile getirecek, onları ilgilendiren haberleri hızlı bir şekilde paylaşacak sitelerin sayısı da artmaktadır.

www.Kamudanses.com kamu haber sitemizde memurlara ve öğretmenlere en doğru bilgileri, haberleri tarafsız ve hızlı bir şekilde aktarabilmek ihtiyacından doğmuştur. Bu konuda yayın yapan haber siteleri ilgi çekmek, tıklanma sayılarını arttırabilmek adına ilgi çekici başlıklarla öğretmenleri heyecanlandırıp sitelerine çekme yarışı içerisindedirler. Hal böyleyken, doğru ve işe yarar haberleri, bilgileri paylaşan, hit çekmek adına popülist davranmayan, memurların ve öğretmenlerin özlük haklarını dile getiren bir site ihtiyacı doğmuştur. Biz bu ihtiyacı karşılamak adına yayın hayatımıza başladık. Öğretmen haber içerikli bilgileri sizlerle hızlı bir şekilde paylaşmak amacındayız. Bunun yanında öğretmenlerimizin en çok yakındığı konuların başında gelen, birçok öğretmenimizin haberi bile olmadan kaçırdıkları “öğretmen sınav görev başvurularını” hızlı bir şekilde öğretmenlerimize aktarıyoruz. Öğretmen atamaları sırasında kılavuzluk yapıp, birçok öğretmen adayımızın sorularını cevaplıyoruz. Memurların çalışma saatleri, göreve başlama ve tayinlerini, memur atamalarını da hızlı bir şekilde sitemizden duyuruyoruz. Ancak başta da belirttiğimiz gibi ilgi çekecek, memurlarımızı ve öğretmenlerimizi heyecanlandıracak başlıklarla siteye kullanıcı çekmek gibi popülist bir yaklaşımımız kesinlikle yoktur.

Kamu haberleri gibi zor bir alanda doğru ve tarafsız bilgilerimizle sizlerin beğenisini kazanacağımıza olan güvenimiz tamdır. Öğretmen haberleri ve memur haber paylaşımlarını güncel olarak takip etmeniz sizi sitemize bekliyoruz. Unutmayın biz memur ve öğretmenlerin sesiyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir