Birbirinden Farklı ve Lezzetli 8 Cheesecake

  1. Çikolatalı Cheesecake:  Bir yerde bir sıralama varsa tabi ki çikolatalı her zaman 1. gelir. Çikolatalı lezzete karşı koyabilecek bir kişi zor çıkar. Bir de cheesecake çikolatalı olursa yedikten sonra suçluluk duygusundan kurtulmak için 40 hamam da kırk tas su dökünmek şart olur:). uyarmak bizden :). Seçtiğimiz tarifteki cheesecake görüntüsü ile bile ne kadar lezzetli olduğunu gösteriyor. Tarife bakmak için lütfen resme tıklayın.

cikolatalicheesecake1

2.Nutellalı Cheesecake: Bağımlılık yaratan nutellanın bir de cheseecake kini yapmış insafsızlar. Bunlar hep Amerikanın oyunu. Kadınlarımızın zaaflarını kullanıp bizi şişmanlatmak istiyorlar 🙂 Ama ne demişler” Amerikanın cheseecakekini al ahlakını alma” :). Uzun lafın kısası nutella ve cheesecake birlikteliğine bağımlı olmamak mümkün değil. Tarif için lütfen resmi tıklayın.

nutella cheesecake

3. Çilekli Haşhaşlı Cheesecake: 3. sırada ise farklı bir tarif bulunuyor. Haşhaşın ağızda patlaması cheesecake kreması ile kontrast yaratıyor(yemedim ama muhtemelen öyledir 🙂 ). Haşhaş keklerde kullanılan bir malzeme ve cheesecake de kullanmak bence gayet zekice. Bu ilginç tarifi denemek isterseniz remi tıklayın.

çilekli çizkek

4. Böğürtlenli Cheesecake: Taze böğürtlen toplaması zahmetli ama bir o kadar lezzetli bir meyve tabi yazdan dondurup kışın kullanbilirsiniz de büyük marketlerde dondurulmuşu da bulunabiliyor. Elinizde böğürtlen bulunduğun en iyi değerlendirme yöntemi Cheesecake yapmaktır. Bir klasik olan böğürtlenli Cheesecake tarifine bakmak için resme tıklayın.

cheesecake

5.  Kakaolu Bisküvili Cheesecake: Bisküvi parçalı cheesecake  listemizde 5. sırada bulunuyor. Görüntüsü ile dikkat çeken bu tarif kalori konusunda da hiç geri kalmıyor. Kakaolu kurabiye  sevenler tarif için resme tıklayın.

oreolu cheesecake tarif

 6. Bal Kabaklı Cheesecake: Bal kabağı tam da mevsimi. Bal kabağından farklı bir tat arıyorsanız. Eski tarifler kabak tadı verdiyse bu tarif tam size göre. Bal kabağı aslında çok vurucu bir tat değil ama cheesecake içerisinde hafif tadı ile farklı bir lezzet katıyor. Tarifi denemek için lütfen resme tıklayın.

425-balkabakli-cheesecake

7. Yeşil Çaylı Cheesecake: Değerlendirmemizde 7 sıradaki bu tarif tat konusunda emin olmasam da yaratıcılık konusunda listemize girmeyi hak ediyor. Bu farklı tarife bakmak için lütfen resme tıklayın.

Yesil-Cayli Cheesecake

8. Limonlu Cheesecake: Ast solistler sondan gelir. Cheesecake deyince akla limonlu cheesecake gelir . Limonlu cheesecake kremanın, peynirin ağırlığını hafifletiyor ve hafif ekşi tadıyla ağzımızda bir lezzet patlaması yaşatıyor. Limonlu cheesecake listemize girmese haksızlık olurdu. Bu klasiği denemek ve tarife bakmak isteyenler lütfen resme tıklayın.

Limonlu-Cheesecake

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir